شماره حساب انجمن فرهنگی سادوای بالاده . از تابستان ۱۳۸۶ که انجمن فرهنگی سادوای بالاده تأسیس گردید، فعالیت های فرهنگی در روستای بالاده و منطقه دوسرشمار (روستاهای بالاده، پایین ده، تیله بن، قلعه، واوسرنو و میرافضل بخش چهاردانگه ساری) شتاب قابل قبولی گرفته است و برای زنده نگه داشتن فرهنگ بومی و اجرای فعالیت های فرهنگی (خرید دامنه و راه اندازی سایت سادوا، خرید و راه اندازی سامانه پیام کوتاه سادوا، برگزاری مراسم فرهنگی شب شعر و … ، برنامه های کوهنوردی، تبلیغات یادواره شهدا در بالاده، برگزاری روز بالاده پاک، همایش در سایه سار چنار قلعه و … ) تلاش کرده ایم. خوشبختانه اعضای فرهیخته انجمن فرهنگی سادوا و دوستداران فرهنگ بالاده و منطقه دوسرشمار همواره برای اجرای برنامه های فرهنگی و تامین هزینه های مالی به کمک ما آمدند و تاکنون ریالی از سازمان ها و نهادهای فرهنگی دولتی بودجه و کمک مالی دریافت نکرده ایم.

لازم به یادآوری است که اعضای انجمن سالیانه مبلغ ۲۰ هزار تومان (و یا بیشتر) به عنوان حق عضویت به شماره حساب انجمن واریز می کنند و مدیر انجمن موظف به ارائه گزارش مالی و موجودی آن در هر جلسه انجمن می باشد و همه خریدها و هزینه های پرداختی از طریق فاکتور و یا واریز به بانک و با تایید مدیر انجمن صورت می گیرد.

اعضای محترم انجمن فرهنگی سادوا و سایر علاقمندان می توانند برای پرداخت کمک های مالی به یکی از راه های زیر اقدام کنند :

۱ . واریز کردن از طریق فیش بانکی به شماره حسابهای ۳۹۳۱۵۵۰۵۲۶  و ۳۹۴۴۵۱۵۵۳۳ بانک تجارت به نام « عین اله آزموده چهارده ». لازم است پرداخت کننده محترم فیش پرداختی را نزد خود نگه داشته و به مدیر انجمن فرهنگی بالاده تحویل دهد.

 ۲ .  واریز کردن از طریق کارت عابر بانک:

الف. به شماره کارت اول عابر بانک تجارت ۵۸۵۹۸۳۱۰۳۲۱۷۳۹۵۶ به نام « عین اله آزموده چهارده »که مربوط به شماره حساب ۳۹۳۱۵۵۰۵۲۶ انجمن است.

ب. به شماره کارت دوم عابر بانک تجارت ۵۸۵۹۸۳۱۰۳۲۱۸۰۶۶۲ به نام « عین اله آزموده چهارده » که مربوط به شماره حساب ۳۹۴۴۵۱۵۵۳۳ انجمن است.

۳ . پرداخت نقدی: کسانی که کمک مالی از طریق بانک برای آنها امکان پذیر نیست می توانند به صورت نقدی به مدیر انجمن تحویل داده و رسید دریافت کنند که این مبلغ به نام آنها به حساب انجمن واریز خواهد شد.

نکته مهم : با توجه به اینکه پس از واریز شدن هر مبلغ پول به شماره حساب انجمن،‌ از طریق سامانه بانکی پیام کوتاهی با ذکر تاریخ و مبلغ به تلفن همراه مدیر انجمن ارسال می شود خواهشمند است پرداخت کننده محترم پس از واریز کردن مبلغ:

الف. با تماس تلفنی و یا ارسال پیامک،‌ نام خود و مبلغ واریزی را به اطلاع مدیر انجمن برساند. شماره تلفن همراه عین اله آزموده چهاردِه  ۰۹۱۲۱۳۲۰۲۲۶

ب. از فیش یا قبض بانکی عکس گرفته و به ایمیل sadva86@gmail.com و یا به شماره آی دی تلگرام @E_Azmoude بفرستید.

انجمن فرهنگی سادوای بالاده برخود وظیفه می داند از یکایک عزیزانی که تاکنون با کمک های مالی خود در راه اعتلای فرهنگ بالاده و منطقه دوسرشمار یاریگر ما بوده اند صمیمانه سپاسگزاری کرده و از همه دوستداران فرهنگ بالاده نیز تقاضا کنیم جهت مدیریت امور فرهنگی با انجمن همکاری کنند.

با احترام / عین اله آزموده چهارده/ مدیر انجمن فرهنگی سادوای بالاده 

authorنوشته: انجمن فرهنگی سادوا dateتاريخ : ۲۹ شهریور ۱۳۹۱