برنامه دیدار با خانواده های معظم شهیدان یدالله دهبندی و رسول علینژاد / در راستای گرامیداشت یاد و خاطره و قدردانی از مقام شامخ شهدا و پیرو طرح دیدار با خانواده های معظم شهدا، پایگاه بسیج بالاده در نظر دارد در سالروز شهادت شهیدان یدالله دهبندی و رسول علینژاد بخدمت خانواده های این دو شهید گرانقدر برسد. به همین منظور در ساعت ۳ بعدازظهر روز جمعه ۲۰ بهمن۱۳۹۱ در مسجد جامع روستای یکه توت بهشهر بر مزار شهید یدالله دهبندی حاضر شده و پس از غبار روبی و عطرافشانی و قرائت فاتحه خدمت پدر بزرگوار آن شهید خواهیم رسید.
در ادامه این برنامه و در ساعت ۴ و نیم در حسینیه روستای للـه مرز بهشهر بر مزار شهید رسول علینژاد  گرد هم می آییم و  پس از غبار روبی و عطرافشانی و قرائت فاتحه، خدمت خانواده محترم شهید علینژاد رسیده و ادای احترام خواهیم کرد. لازم به یادآوری است شهید رسول علینژاد در تاریخ ۲۱/۱۱/۶۴ و شهید یدالله دهبندی در تاریخ ۲۲/۱۱/۶۴ به درجه رفیع شهادت نائل شدند.

از بــالادهی های عزیز خصوصاً اهالی محترم روستاهای یکه توت و للـه مرز برای شرکت در این دو مراسم دعوت بعمل می آید. حضور سبز جوانان عزیز بـالادهی موجب تداوم راه سرخ شهیدان خواهد شد.

نقل از وبلاگ تندیس شهادت

authorنوشته: انجمن فرهنگی سادوا dateتاريخ : ۱۷ بهمن ۱۳۹۱
entry نظرات دیگران در مورد این مطلب

سلام. کار زیبا و پسندیده ای است امیدارم که ادامه داشته باشد. یاد شهدا اشاعه ارزش های ایثار و پایداری در جامعه است و دلجویی و دیدار با خانواده آنان، ادای دین به ارزش های انقلاب است. از اعضای محترم پایگاه بسیج بالاده بخاطر کار ارزشمندشان صمیمانه تشکر می کنم.