کسب مدال طلای مسابقات جهان توسط نوجوان گشتی گیر واوسری/ + تکمیلی عکس / به گزارش پایگاه خبری چهاردانگه ساری، آقای محمدجواد یوسفی واوسری در مسابقات جام جهانی کشتی فرنگی نوجوانان ناشنوا در کشور ارمنستان موفق به کسب مدال طلا شده و تیم ایران نیز با کسب یک مدال طلا، ۴ مدال نقره و ۳ مدال برنز عنوان نایب قهرمانی را کسب کرد.

هم چنین به گزارش پایگاه خبری چهاردانگه ساری به نقل از واحد مرکزی خبر تیم ملی کشتی فرنگی نوجوانان و جوانان ناشنوایان کشورمان با کسب مقام دومی و سومی از مسابقات جهانی ارمنستان (امروز دوشنبه ۱۴ مهر ۱۳۹۳ ) به کشور بازگشتند. به گزارش واحد مرکزی خبر، تیم ملی کشتی فرنگی نوجوانان ناشنوای کشورمان در این دوره از مسابقات جهانی، نایب قهرمان و تیم ملی کشتی فرنگی جوانان سوم شدند.

مسابقات کشتی آزاد نوجوانان ناشنوا روز سه شنبه ۱۵ مهرماه برگزار خواهد شد.

به گزارش پایگاه خبری چهاردانگه ساری، در این دوره از مسابقات نوجوانان ایران ۸ مدال کسب کردند و حاصل آن ۱ مدال طلا، ۴ مدال نقره و ۳ مدال برنز بود که تنها طلای کاروان تیم ملی کشتی فرنگی نوجوانان ایران را آقا محمدجواد یوسفی واوسری (فرزند سعید) کسب کردند. خانواده آقای یوسفی در روستای لَلِـه مرز شهرستان بهشهر ساکن هستند. روستای واوسر در منطقه دوسرشمار دهستان چهاردانگه بخش چهاردانگه ساری واقع شده است.

……………………………………………………………

سادوا: آقا محمد جواد یوسفی نوه  آقای کریم (قاسمعلی شعبان) یوسفی واوسری می باشند. این افتخار جهانی را به ایشان و خانواده اش و مردم واوسر و منطقه دوسرشمار تبریک گفته و برایشان آرزوی موفقیت های روزافزون را داریم. (با سپاس از آقای وحید اسماعیلپور بالادهی برای ارسال این خبرو عکس)

14-10-6-95637wrestling-logo

authorنوشته: انجمن فرهنگی سادوا dateتاريخ : ۱۴ مهر ۱۳۹۳
entry نظرات دیگران در مورد این مطلب

من هم به نوبه خودم قهرمانی این پهلوان کوچک رو تبریک میگم و امیدوارم نام ایرانی هر روز در جهان بلند آوازه تر باشه.

به دوست و همکار عزیزم آقا سعید پدر آقا محمدجواد،این قهرمانی با ارزش را تبریک گفته و آرزوی موفقیتهای بیشتری در زندگی برای خانواده محترم یوسفی دارم.

مصطفی محمدی واوسری گفت

درود بر هم محلی مان آقا محمدجواد یوسفی واوسری
این مدال مبارکت باشه و امیدوارم همیشه موفق و پیروز باشی
خوشا به حالت