کسب مدال برنز توسط سیدکاضم ساداتی بالادهی در مسابقات کشتی جایزه بزرگ قزوین / آقای سیدکاظم ساداتی بالادهی در رده جوانان از استان مازندران به مدال برنز این مسابقات در وزن ۶۱ کیلوگرم دست یافت. اولین دوره رقابت های فصلی جایزه بزرگ کشتی باشگاه های کشور با عنوان گرامیداشت زنده یاد توفیق جهانبخت (دارنده مدال طلای مسابقه های کشتی آزاد قهرمانی سال ۱۹۵۴ جهان در توکیو و مدال برنز بازی های المپیک ۱۹۵۲ هلسینکی) که در روزهای پنجشنبه و جمعه ۱۸ و ۱۹ شهریور ۱۳۹۵ در قزوین برگزار شد.

در این مسابقات که با حضور ۸۰۰ کشتی گیر آزاد و فرنگی کار در سالن شهید بابایی شهر قزوین برگزار شد، آقای ساداتی حریفانی از تهران، زنجان،  البرز، قزوین را شکست داد و به مقام سومی این دوره از مسابقات رسید.

کشتی های مسابقات کشتی جایزه بزرگ باشگاه های کشور از شبکه ورزش سیما  به صورت مستقیم نیز پخش کرد.

لازم به گفتن است است که در این دوره از مسابقات تیم مازندران نیز شرکت داشت که دو تن از کشتی گیران بالاده در این تیم حضور داشتند که آقای سیدحسین ساداتی دیگر کشتی گیر بالادهی در وزن ۶۱ کیلوگرم کشتی آزاد مدال طلای این دوره از مسابقات را از آن خود کرد و بر سکوی قهرمانی ایستاد.

سیدکاظم ساداتی۲

………………………………………………………………..

آقای سیدکاظم ساداتی فرزند آقای شعبان ساداتی پیش از این نیز در مسابقات داخلی زیادی شرکت کرده در رده های نوجوانان و جوانان مقامهای اول تا سوم را کسب کرده بود.

انجمن فرهنگی سادوای بالاده برای آقای ساداتی آرزوی تندرستی و ایستادن بر سکوی های قهرمانی جهان در مسابقات آینده را دارد.

authorنوشته: انجمن فرهنگی سادوا dateتاريخ : ۱۹ شهریور ۱۳۹۵
entry نظرات دیگران در مورد این مطلب
شورای اسلامی بالاده گفت

با عرض سلام

موفقیت بدست آمده را به آقای ساداتی و خانواده محترم ایشان تبریک عرض نموده انشا ا…شاهد کسب افتخارات جهانی ایشان باشیم .