نایب قهرمانی خانم مریم ساداتی در مسابقات تکواندوی خردسالان مازندران انتخابی کشور/ خانم سیده مریم ساداتی در مسابقات انتخابی کشوری تکواندوی خردسالان استان مازندران که با حضور ۳۰۰ تکواندوکار از سطح استان در شهر نکا برگزار شده است، به مقام نایب قهرمانی رسیدند.  این مسابقات دیروز چهارشنبه ۲۱ خرداد ۱۳۹۳ به پایان رسید و نفرات برگزیده به رقابت های انتخابی کشوری راه پیدا کردند که زمان و مکان آن مسابقات متعاقباً اعلام خواهد شد. خانم ساداتی فرزند آقای سیدعلی ساداتی  بالادهی و نوه سید آقاجان ساداتی (و نتیجه مرحوم میررحیم ساداتی) متولد سال ۱۳۸۳، کلاس چهارم ابتدایی و در شهر نکا استان مازندران ساکن هستند. ورزش رزمی تکواندو را از کلاس اول ابتدایی آغاز کرده و پس از مدتی تمرین در باشگاه «شهید حسینی اصل» نکا و زیر نظر مربی زحمتکش خانم محمد نژاد در مسابقات نونهالان (که چندی پیش برگزار شده بود/ لینک خبر) در سطح آموزشگاه های شهر نکا به مقام قهرمانی رسیدند و در ادامه فعالیت رزمی خود در بهمن ماه سال گذشته (۱۳۹۲) در سطح نوجوانان مازندران و با حضور ۸۰ تکواندوکار از تمامی شهرستان های استان به مقام قهرمانی و مدال طلا دست یافتند.

 

اعضای انجمن فرهنگی سادوای بالاده برای خانم ساداتی آرزوی موفقیت های بیشتر و ایستادن بر سکوهای قهرمانی کشوری و جهانی را آرزو داشته و به خانواده محترم ساداتی تبریک می گویند.

با تشکر از سرکار خانم ساداتی مادر گرامی مریم خانم جهت تماس با مدیر سایت سادوا و آقایان شکرالله آخوندی و سیدیاور هاشمی بالادهی برای فرستادن گزارش و عکس٫

لازم به ذکر است که در سال ۱۳۹۰ نیز خانم مهرانه چهاردهی یکی دیگر از نوجوان بالادهی در مسابقات سبک رزمی «شیتوریوشوکوکای یونیون» تهران برای اعزام به ایتالیا قهرمان شده بودند که متاسفانه به دلیل مشکل مالی نتوانستند در این تورنمنت بین المللی حضور یابند. (لینک خبر و مصاحبه)

سایت سادوا آمادگی دارد تا نسبت به معرفی نوجوانان، جوانان و افراد موفق بالادهی اطلاع رسانی نماید. لازم به ذکر است که این گزارش در پایگاه خبری چهاردانگه نیوز هم منتشر شده است.

authorنوشته: انجمن فرهنگی سادوا dateتاريخ : ۲۲ خرداد ۱۳۹۳
entry نظرات دیگران در مورد این مطلب
مصطفی محمدی واوسری گفت

موفقیت خانم ساداتی در مسابقات کاراته قهرمانی استان و انتخابی کشوری را به ایشان و خانواده محترمشان تبریک عرض میکنم
به امید موفقیت ایشان در مراحل بعدی