پایان آسفالت مسیر بالاده از کاردکلادره تا سیاوشکلا به طول ۴٫۵ کیلومتر/ بخشدار چهاردانگه در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری چهاردانگه ساری از مراحل پایانی آسفالت بخشی از مسیر روستاهای منطقه ی نرماب دوسر از دو راهی سیاوشکلا تا روستای ایلال خبر داد. اسماعیل امینی در این باره به خبرنگار ما گفت: آسفالت بخشی از راه روستایی منطقه ی نرماب دوسر از عبور سعیدآباد ( از کاردکلا دره ) تا روستای ایلال به طول ۴٫۵ کیلومتر که در روز چهارشنبه ۲۱ آبان ۱۳۹۳ آغاز شده بود طی امروز (شنبه ۲۹ آذر ۱۳۹۳) و یا حداکثر فردا (۳۰ آذر) پایان خواهد یافت.

بخشدار چهادانگه در ادامه گفت: پیمانکار مربوطه پس از پایان یافتن آسفال این مسیر بلافاصله آسفالت مسیر روستای لالا به طول تقریبی ۷۰۰ متر و سپس مسیر روستای الندان به طول ۱۷۰۰ متر را آغاز خواهند کرد. وی در باره ی ادامه ی آسفالت مسیر روستایی منطقه ی نرماب دوسر هم به خبرنگار ما گفت: ان شاء الله در صورتی که هوا برای ادامه ی پروژه مساعد باشد، ادامه ی مسیر در این منطقه از روستای سیاوشکلا تا روستاهای آغوزگله و سواسره به طول تقریبی ۵ کیلومتر در دستور کار پیمانکار این پروژه قرار می گیرد.

آقای امینی ادامه داد: ان شاء الله اگر هوا یاری کند طبق قول پیمانکار پروژه، آسفالت مسیرهای فوق به ترتیب و بدون وقفه انجام خواهد شد. وی همچنین از مسئولان این پروژه به ویژه از آقای مهندس جهانی پیمانکار و آقای مهندس واوسری مهندس ناظر کمال تشکر و قدردانی را بعمل آوردند.

authorنوشته: انجمن فرهنگی سادوا dateتاريخ : ۲۹ آذر ۱۳۹۳
entry نظرات دیگران در مورد این مطلب

با درود خدمت آقای آزموده
و قدر دانی از زحمات (هر چند دیر هنگام) از مسئولین گرامی، بویژه آقای مهندس جهانی،به نظر این حقیر، چنانجه به جای انجام عملیات آسفالت در این فصل سال با توجه به فواصل کم بین بارندگی ها و نامناسب بودن سطوح جاده های مواصلاتی همه روستاها، به آماده سازی بستر آن در همه مسیرها (به عنوان مثال : مسیر تروک به بالاده و در کل منطقه دوسر شمار) پرداخته میشد و آسفالت به فصل گرم سال یا حداقل اواخر بهار موکول میشد، خیلی بهتر بود.

سلام
امیدواریم هوا یاری نکند !! چون اگر هوا یاری کند تابستان سختی خواهیم داشت …. خشکسالی و گرما

سلام .
چه به روز بالاده خواهد آمد وقتی جاده بالاده آسفالت شود . خدایا رحم کن .