درگذشت آقای شکرالله دهبندی / انا لله و انا الیه راجعون/ با خبر شدیم که آقای شکرالله دهبندی فرزند مرحوم عبدالله ( معروف به تیمور عبدالله) دارفانی را وداع کرده و به دیار باقی شتافته است. مراسم تشییع جنازه آن مرحوم ساعت ۵ بعدازظهر دوشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۹۱ در محله زیروان بهشهر برگزار و  پیکر آن مرحوم در قبرستان روستای تروجن بهشهر ( شهیدآباد ) در کنار فرزند جوانمرگش بهمن دهبندی بخاک سپرده می شود. مرحوم شکرالله دهبندی بعدازظهر روز شنبه ۱۴ مرداد ۱۳۹۱ در روستای بالاده به علت بیماری فشار خون توسط دو نفر از اهالی بالاده به درمانگاه کیاسر و از آنجا به ساری منتقل می شوند که به حالت کما می روند و بخاطر اینکه در شهرهای ساری و اطراف تخت خالی برای بستری کردن ایشان وجود نداشت در بیمارستانی در تنکابن بستری می شوند و متاسفانه امروز جان به جان آفرین تسلیم کردند. پیکر آن مرحوم به بهشهر ( محل سکونت آن مرحوم ) منتقل شده است.

لازم به ذکر است که منطقه دوسرشمار شامل شش روستای بالاده ، پایین ده، تیله بن، قلعه،  مسرافضل  و واوسرنو به علت نداشتن حانه بهداشت ( علی رغم تخصیص مکان برای آن در روستای بالاده ) هر از چند گاهی شاهد مرگ یکی از عزیزانش هست که بخاطر یک فشار خون ساده و یا حمله قلبی که می توان در همان لحظات اولیه از مرگ بیمار جلوگیری کرد، باید از دست بروند.

آقای شکرالله دهبندی بازنشسته نیروگاه شهید سلیمی نکا بوده و دارای شخصیت انسانی بسیار  والا بوده و در بین اهالی بالاده و زیروان به حسن اخلاق شهرت داشتند.

اعضای انجمن فرهنگی سادوای بالاده مراتب تسلیت خود را بخانواده داغدارش به ویژه پسرش آقا نادر و برادرانش آقایان نورالله، یدالله، رمضان، یوسف و قربان دهبندی اعلام کرده و برای بازماندگان صبر و برای آن تازه درگذشته رحمت واسعه الهی را آرزو دارند.

لازم به ذکر است که در ۲۳ خرداد ۱۳۹۱ خانم فضه دهبندی خواهر آقا شکرالله نیز به رحمت خدا رفته بود. روحشان شاد.

authorنوشته: انجمن فرهنگی سادوا dateتاريخ : ۲۲ مرداد ۱۳۹۱
entry