پیام نوروزی بخشدار چهاردانگه/ زکوی یار می آید نسیم باد نوروزی /  از این باد ار مدد خواهی، چراغ دل بر افروزی / نوروز نشانه ای است بی بدیل از الطاف خداوندی، و یکی از با عظمت ترین جلوه های کریمانه، که با بوی خوش و فرح بخش خود از راه می رسد و قلب هر انسان پاک سرشت را به سوی جلال و جمال الهی رهنمون میکند، نوروز تجدید حیات است و یادآور تولدی دوباره و نویدبخش افکار و کردار و رفتار و تصمیم های نو که خداوند بزرگ را به شکرانه این نعمت عظما ستایش می کنیم .

رجاء واثق دارم که با توکل به خداوند بزرگ در سال نو با اندیشه پویا و جدید با تداوم تلاش های توام با خلاقیت و احساس عمیق تعهد و وظیفه شناسی گامهای بلندی برای پیشرفت و ترقی منطقه عزیزمان در راستای منویات مقام عظمای ولایت برداشته و کوشش نماییم تا هر کس به سهم خود زمینه های رشد و بالندگی آن را بیش از پیش فراهم سازیم.

اینجانب ضمن عرض تبریک فرا رسیدن سال نو به تمامی مردم شریف و فهیم و ولایت مدار منطقه چهاردانگه، از خداوند لایزال سالی سرشار از سعادت و موفقیت برای تمامی شما مردم شریف و  همه همولایتی ها در سراسر ایران عزیز آرزومندم.

اسماعیل امینی کیاسری / بخشدار منطقه چهاردانگه

نقل از سایت چهاردانگه نیوز

authorنوشته: انجمن فرهنگی سادوا dateتاريخ : ۳۰ اسفند ۱۳۹۱
entry نظرات دیگران در مورد این مطلب
اسماعیل توبه بالادهی گفت

بخشدار محترم چهاردانگه سلام علیکم
پیام تبریک حضرتعالی از طریق سایت سادوا به اینجانب رسیده و خوانده ام بنده هم به نوبه ی خودم سال جدید را به صاحب عصر(عج) و مقام عظمای ولایت و حضرتعالی تبریک گفته و إنشاء الله سال ظهور آقا امام زمان (عج) وسالی پر بار وسرشار از معنویت وشادی برای همه ی مردمان بخش چهاردانگه علی الخصوص بالادهی های عزیز باشد.
آقای بخشدار همانطور که در پیامتان نوشتید و در شعارهای همیشگی خودتان که گفته اید خدمت به مردم عبادت می باشد از شما مقام مسؤل محترم خواهش دارم که در شش ماه اول سال جاده های دسترسی به روستای ولایتمدار بالاده را فراموش نکرده و طبق سنت هر ساله ی حضرتعالی این جاده را تسطیح تا مردم پنج روستای منطقه دعا گوی همیشگی شما باشند.
“برادر کوچک شما اسماعیل توبه بالادهی”