اطلاعیه برگزاری برنامه یک روزه کوهنوردی به قله شاهدژ در روز یکشنبه ۱۴ خرداد ۱۳۹۱/ به مناسبت گرامیداشت سالروز ارتحال بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران حضرت امام خمینی (ره) ، برنامه یک روزه کوهنوردی به قله در روز یکشنبه ۱۴ خرداد ۱۳۹۱ از روستای بالاده بخش چهاردانگه ساری برگزار می شود.  در این برنامه که با هماهنگی انجمن فرهنگی سادوای بالاده و گروه کوهنوردی سادوای ساری برگزار می شود، کوهنوردان و دوست داران طبیعت بکر منطقه دوسرشمار به قله ۲۸۰۲ متری شاهدژ صعود کرده و از مناظر زیبای بهاری دیدن خواهند کرد. لازم به ذکر است که مدیریت این صعود را آقای مهندس حسین دهبندی عهده دار خواهند بود.

ساعت حرکت : ۶ بامداد از چشمه سر بالاده

مسیر حرکت : روستای بالاده – چشمه سادوا – مراتع کمرسر – گردنه بارینگ نو – غار کالم مال – قله شاهدژ

ساعت برگشت به بالاده : ۶ بعد از ظهر


شرایط شرکت کنندگان :

۱٫ شخص اهل بالاده و یا منطقه دوسرشمار باشند

۲٫ دارا بودن حداقل ۱۸ سال سن.

۳٫ داشتن وضعیت جسمی سالم برای حداقل ۸ تا ۱۰ ساعت کوهنوردی در روز . نداشتن فشار خون و بیماری های تنفسی و قلبی و مفصلی. در صورت دارا بودن هر یک از بیماری های فوق لطفا در موقع ثبت نام آن را ذکر کنید .

۴٫ اقدام به ثبت نام برای این صعود و دریافت پیام تایید ثبت نام . ( در ادامه توضیح داده می شود )

۵: کوهنوردان بالادهی که در برنامه های پیشین در صعود به قله شاهدژ و چهارنو شرکت داشته اند برای ثبت نام و شرکت در این صعود از الویت برخوردار هستند .

۶:  در ثبت نام تعداد افراد ، دارای محدودیت بوده و پذیرای حداکثر ۲۰ نفر می باشیم و الویت با کسانی است که زودتر ثبت نام کرده و شرایط صعود را دارا باشند .

۷: بانوان منطقه دوسرشمار با دارا بودن شرایط بالا و الزاماً به همراه یکی از مردان محارم خود ( پدر – همسر – برادر – و دیگر محارم ) می توانند نام نویسی کنند .

 نحوه ثبت نام : علاقمندانی که دارای شرایط بالا برای این صعود هستند می توانند تا پایان روز چهارشنبه ۱۰/۳/۱۳۹۱ و به یکی از روش های زیر ثبت نام کنند :

۱٫ ارسال مشخصات خود از طریق موبایل شخصی شامل نام و نام خانوادگی / نام پدر و پدر بزرگ / تاریخ و محل تولد / شماره شناسنامه / شماره