نقل از پایگاه خبری چهاردانگه نیوز: سیدمحمد ساداتی تیله بنی قهرمان چهاردانگه ای تیم ملی کشتی ساحلی ایران اعزامی به مسابقات جهانی کشتی ساحلی ۲۰۱۵ رومانی که در وزن ۹۰ کیلوگرم این مسابقات توانست با شایستگی با کسب مدال طلای برای کشور افتخار بیافریند، همراه اعضاء تیم ملی وارد کشور شد. سیدمحمد بعد از استقبال در فرودگاه امام خمینی (ره) تهران در بامداد امروز سه شنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۴ که با حضور علیرضا رضایی سخنگوی فدراسیون کشتی جمهوری اسلامی ایران انجام گرفت، به شهر ساری آمده و در میدان امام این شهر و همچنین در مرکز آتش نشانی این شهرستان مورد استقبال قرار گرفت. سید محمد ساداتی پس از حضور در شهرستان ساری، بعدازظهر روز سه شنبه در محل سکونتش روستای سمسکنده ساری در جمع پرشور و گرم اهالی این روستا، اهالی شهرستان ساری و اهای بخش چهاردانگه و منطقه دوسرشمار حضور یافت. (لازم به ذکر است که سیدمحمد ساداتی عضو تیم کشتی آتش نشانی شهرستان ساری می باشد.)

تیم های کشتی ساحلی کشورمان پس از کسب عنوان قهرمانی در رقابت های جهانی، بامداد روز سه شنبه به کشور بازگشتند. رقابت های کشتی ساحلی قهرمانی جهان در سه رده ی سنی نوجوانان، جوانان و بزرگسالان روزهای ۲۲ تا ۲۶ خردادماه در شهر مانگالیای رومانی برگزار شد. اعضای تیم های اعزامی ایران پس از درخشش در این رقابت ها بامداد روز سه شنبه از طریق فرودگاه امام خمینی (ره) به کشور بازگشتند و مورد استقبال علیرضا رضایی سخنگوی فدراسیون و مدیر تیم های ملی کشتی آزاد و مردم علاقمند به ورزش کشتی قرار گرفتند.

esteghbal-sadati-1

esteghbal-sadati-2

esteghbal-sadati-3

esteghbal-sadati-4

esteghbal-sadati-5

esteghbal-sadati-6

esteghbal-sadati-7

esteghbal-sadati-8

esteghbal-sadati-9

esteghbal-sadati-10

esteghbal-sadati-11

esteghbal-sadati-12

esteghbal-sadati-13

esteghbal-sadati-14

esteghbal-sadati-15

esteghbal-sadati-16

esteghbal-sadati-17

esteghbal-sadati-19

esteghbal-sadati-18

authorنوشته: انجمن فرهنگی سادوا dateتاريخ : ۲۷ خرداد ۱۳۹۴
entry نظرات دیگران در مورد این مطلب

این موفقیت بزرگ رو به جوان قهرمان چهاردانگه و مادر زحمتکش و فداکار و خانواده ساداتی تبریک عرض می کنم. روح پدر بزرگوارش شاد.

زنده باد دلاور. واقعاً خسته نباشی. این موفقیت بزرگ را به جنابعالی و خانواده محترمتان و همه مردم دوسرشمار عزیز تبریک گفته و از خداوند بزرگ برای جنابعالی آرزوی سعادت و سلامتی و موفقیت روز افزون را دارم – دوسر شمار ته پرچم بالا.

سیداسماعیل ساداتی گفت

سلام .زنده باد دلاور و قهرمان.
به سیدمحمد تبریک میگم و مطمئنم با این افتخارآفرینی روح پدرش که شاد بود رو شادتر کرد.
الان وظیفه اش سخت تره. چون جوانان و کوچکترها ایشون رو بعنوان الگوشون انتخاب میکنند و سیدمحمد باید اونها رو راهنمایی کنه.
باز هم تبریک.

با سلام و عرض تبریک به جناب آقای ساداتی
آرزوی تندرستی و پیروزی برای شما و همه جوانان دارم.

ضمن تبریک به دوست خوبم محمد جان
از آقای آزموده عزیز بابت انتشار خبر نهایت تشکر رو دارم.