حضور یاسر خاسب در پروژه سینمایی «شهر موش ها ۲» / یاسر خاسب جوان هنرمند بالادهی و کارگردان و بازیگر برجسته و بین الملی تئاتر کشور این بار برای اولین بار در یک پروژه ی سینمایی به ایفای نقش خواهد پرداخت. یاسر خاسب، هنرمند دوسرشماری تئاتر کشور در پروژه سینمایی «شهر موش‌ها ۲» به کارگردانی مرضیه برومند، نقش یکی از گربه ها را بازی می‌کند.

یاسر خاسب هنرمند تئاتر و سرپرست گروه تئاتر «بدن دیوانه» در گفتگو با خبرگزاری ایسنا با تأیید این خبر گفت: من به همراه نیما فلاح و امیر امیری نقش سه گربه شهر موش‌ها را بازی می‌کنیم. وی ادامه داد: ما با استفاده از گریم‌، ماسک و تن پوش نقش گربه‌ها را ایفا می‌کنیم.

خاسب با ابراز خرسندی از همکاری‌اش با گروه سازنده پروژه شهر موش‌های ۲ اضافه کرد: در این پروژه بسیاری از بچه‌های تئاتر عروسکی همکاری دارند و برای من خاطرات خوش اولین نمایشم «هدیه‌ی مرموز» زنده می‌شود. 

بنا بر این گزارش، در حال حاضر فیلمبرداری پروژه «شهر موش‌ها ۲» در حال انجام است و بخشی از این فیلمبرداری در فضایی که در بوستان «ولایت» ساخته شده، انجام می‌شود.

این هنرمند مازندرانی تاکنون نمایش‌هایی همچون «هدیه مرموز»، «عجیب ولی واقعی»، «آکواریوم هوا» و … را اجرا کرده است. او همکاری‌های متعددی با هنرمندان دیگر کشورها دارد و تاکنون نمایش‌هایش را در چندین جشنواره خارجی به صحنه برده است.

مدرسه ی موش ها و پس از آن شهر موش ها یادآور خاطرات شیرینی برای بچه های دیروز است. بچه های دیروز با این برنامه ی تلویزیونی در دهه ۶۰ همواره با شخصیت های این داستان عروسکی مانند کپل، دم دراز، دم باریک، سرمایی، نارنجی، آقای معلم و … همراه بودند و از آن لذت بردند. دوباره دیدن این برنامه ی تلویزیونی برای بچه های دیروز خیلی خاطره انگیز است.

«شهر موش ها» در پی موفقیت برنامه ی تلویزیونی «مدرسه موش ها» به کارگردانی خانم مرضه برومند که در سال ۱۳۶۲ از تلویزیون پخش می شد ساخته شد. خانم برومند به حق از بهترین کارگردانان حوزه ی کودک و نوجوان بوده و هستند.

خانم برومند در طی فعالیت تلویزیونی خود برنامه های زیادی را کارگردانی کرده اند که آخرین آن « آب پریا » بود که در ماه رمضان سال گذشته پخش شد. از معروفترین و زیبا ترین برنامه هایی که خانم برومند کارگردانی کرده اند عبارتند از مدرسه موش ها، قصه های تابه تا، خونه مادر بزرگه، سریال آرایشگاه زیبا ، سریال خودرو تهران ۱۱، سریال کتابخانه هد هد و …

آخرین کار در دست تهیه ی