مادر مکرمه شهید قربان توبه به رحمت خدا پیوست

انا لله و انا الیه راجعون / با خبر شدیم که مادر مکرمه شهید قربان توبه بالادهی صبح امروز به رحمت خدا پیوست . این مرحومه پس از چند سال بیماری صبح امروز دارفانی را وداع گفته و به جوار فرزند شهیدش پر کشید . مراسم تشییع جنازه با حضور انبوه مردم قدرشناس بالاده ، روستاهای منطقه دوسرشمار

بخش چهاردانگه ساری و نیز اهالی محله زیروان بهشهر ( محل سکونت ایشان ) در ساعت ۵ بعد از ظهر امروز از منزل شهید توبه واقع در محله زیروان شروع و پس از طواف در مسجد جامع زیروان و قبر شهید توبه و اقامه نماز میت به امامت حجت الاسلام صادقعلی توبه در قبرستان این محله بخاک سپرده شد .

عیادت گروهی از اهالی منطقه دوسرشمار در روز سوم فروردین ۱۳۹۰ از مادر مکرمه شهید قربان توبه / عکس : ع٫ آزموده

شهید قربان توبه در ۵ مهر ۱۳۶۰ در عملیات ثامن الائمه ( شکست حصر آبادن ) به شهادت رسید و اولین شهید روستای بالاده و منطقه دوسرشمار می باشد که در مسجد جامع زیروان بخاک سپرده شد .

انجمن فرهنگی سادوای بالاده این مصیبت را به خانواده داغدار شهید توبه به ویژه آقایان عبدالله ، علی و اسماعیل توبه تسلیت گفته و از درگاه خداوند برای آن مادر گرامی آمرزش و هم نشینی با فرزند شهیدش را آرزو داشته و برای بازماندگان صبر و اجر و بردباری مسئلت دارد . روحش شاد .

authorنوشته: انجمن فرهنگی سادوا dateتاريخ : ۱۷ مرداد ۱۳۹۰
entry نظرات دیگران در مورد این مطلب

با سلام هر نفسی چشنده مرگ است . ما نیز مصیبت وارده را به خانواده محترم توبه و همچنین خانواده بزرگ سادوا تسلیت عرض مینمای