آغاز بکار رسمی سایت خبرگزاری چهاردانگه نیوز از اول آبان ۱۳۹۰

ایجاد سایتی مستقل و پرداختن به اخبار منطقه چهاردانگه ساری از مدت ها پیش شدیداً احساس می شد و اخبار این منطقه به دلیل نداشتن زیر ساخت های اطلاع رسانی ( تلفن و اینترنت و… ) به ندرت در سایت های خبری و خبرگزاری های استان مازندران و کشور انعکاس داشت و عملاً ارتباط بین این منطقه و مطبوعات مکتوب و اینترنتی قطع بوده و مشکلات این منطقه کمتر به گوش مسئولان می رسید. هر چند تعداد زیادی از نزدیک به یک صد روستای این بخش دارای سایت و وبلاگ های محلی بودند ولی دامنه کاربران آنها نیز محدود به همان روستاها بوده است.

با ایجاد خبرگزاری مستقل برای منطقه چهاردانگه ساری با نام « چهاردانگه نیوز » از این پس ، اخبار و اطلاعات مربوط به این بخش در دسترس همولایتی های گرامی و مسئولان استانی و مملکتی و دیگر خبرگزاری های کشور قرار خواهد گرفت.

سایت «  چهاردانگه نیوز » که در « ستاد ساماندهی » نیز ثبت شده ، چند روزی است به صورت آزمایشی کار خود را شروع کرده و اکنون بطور رسمی فعالیت خود را در زمینه اطلاع رسانی و تحلیل رویدادهای بخش چهاردانگه آغاز کرده است.

این پایگاه خبری که به همت تعدادی از اهالی فرهیخته و علاقمندان به بخش چهاردانگه تاسیس و فعالیت می کند می تواند در بین پایگاه های خبری استان که عمدتاً خبرهای رسمی شهری را منتشر می کنند دارای جایگاهی ویژه گردد و با انتشار اخبار با سمت و سوی روستایی ، نوید بخش روشی جدید در این عرصه گردد و اخبار و مشکلات فراوان این بخش را برای رسیدگی مسئولان منتشر کنیم.

سایت خبرگزاری چهاردانگه نیوز دارای ساختاری ساده و سبک در طراحی است و دلیل این امر نیز نداشتن اینترنت پرسرعت در این بخش می باشد تا کاربران این منطقه بتوانند با اینترنت کم سرعت نیز این سایت را باز کنند.

هزینه این سایت توسط اشخاص حقیقی و علاقمند تامین شده و جا دارد تا صاحبان حرف و مشاغل و صنعت با درج آگهی در این سایت ، بخشی از هزینه های آن را تامین کنند و دست اندرکاران سایت را در راستای انجام وظیفه اطلاع رسانی بخش چهاردانگه یاری رسانند.

سایت خبرگزاری چهاردانگه نیوز از تمامی علاقمندان و اهالی روستاهای این بخش تقاضا دارد تا اخبار و اطلاعات و مشکلات روستاهای خود را برای ارسال کنند تا در سایت مورد استفاده قرار گیرد.

هم چنین از تمامی وبلاگ نویسان و صاحبان سایت های روستاهای بخش چهاردانگه تقاضا داریم تا به عنوان خبرنگار افتخاری ، ارتباط خود را با ما برقرار کنند تا بتوانیم تازه ترین اخبار ، تحلیل ها و مشکلات روستاها را در سایت چهاردانگه مورد استفاده قرار دهم.

اینک با افتخار آغاز به کار رسمی سایت خبرگزاری چهاردانگه نیوز را اعلام می کنیم و امیدواریم بتوانیم با کمک همه آنانی که به این بخش علاقمند هستند روز به روز در زمینه اطلاع رسانی فعالیت بیشتری کرده و  این بخش محروم را از انزوای اطلاع رسانی ب