بازدید مهندس دامادی و تنی چند از مسئولان از منطقه نرماب دوسر/ مهندس محمد دامادی نماینده مردم ساری و میاندرود در مجلس شورای اسلامی به همراه آقای واحدی فرماندار ساری، آقای مجیدی معاون عمرانی فرماندار، مهندس اسد مدیر کل راه و ترابری استان مازندران، مهندس برزگر مدیر کل آب و فاضلاب استان، مهندس محمدزاده رئیس راه و شهر سازی، مهندس محمد رنجبر رئیس بهزیستی، مهندس خلیلی رئیس آب و فاضلاب و مهندس بریمانی رئیس تربیت بدنی شهرستان ساری، آقای اسماعیل امینی بخشدار، آقای مسعودیان زاده رئیس آموزش و پرورش، آقای رضی فرماندهی پاسگاه، آقای جلال موسوی رئیس محیط زیست و آقای ولاشی رئیس شورای بخش چهاردانگه و تنی چند از مدیران دیگر در منطقه نرماب دوسر حضور یافته و مشکلات این بخش را این بار از زبان اعضای شورای اسلامی روستاهای این منطقه شنیدند.

اعضای شورای اسلامی بالاده (سرکار خانم سکینه چارده (چهاردهی)، آقای سیدفخرالدین ساداتی و آقای سیدرسول هاشمی) نیز در این بازدید و نشست حضور یافته و مشکلات روستای بالاده و سایر مشکلات مشترک منطقه دوسرشمار (بالاده، پایین ده، تیله بن، قلعه، میرافضل و واوسرنو بخش چهاردانگه) را به استحضار مسئولان رساندند.

در این نشست که در روستای آغوزگاله برگزار شده است، اعضای شوراهای اسلامی روستاهای منطقه نرماب دوسر به ارائه دیدگاه ها و بیان مشکلات پرداختند و مشکلات عمومی و مشترک را طی نامه ای جهت استحضار و پیگیری به آقای دامادی ارائه دادند. پس از این نشست، مسئولان از فرایند اجرایی جاده در دست بازسازی بالاده بازدید بعمل آوردند و همچنین با حضور رییس برق کیاسر، مشکل برق بالاده و دیگر روستاهای منطقه دوسرشمار بصورت اختصاصی مورد بررسی قرار گرفت که در این رابطه، صورتجلسه ای جهت افزایش ولتاز برق این منطقه در دستور کار مسئولان قرار گرفت.

 لازم به ذکر است برای دومین بار می باشد که مهندس دامادی از زمان ورود به مجلس شورای اسلامی از منطقه نرماب دوسر بازدید به عمل می آورند.

با سپاس از آقای نادر چهاردهی بالادهی برای ارسال گزارش و عکس و همچنین آقای آرمان رضایی (مدیر سایت نرماب دوسر) که گزارش این بازدید را منتشر کردند. این گزارش بخاطر مسافرت مدیر سایت سادوای بالاده با تاخیر منتشر گردید که از این بابت پوزش می خواهیم.

نشست مسئولان با اعضای شوراهای اسلامی منطقه نرماب دوسر

نشست مسئولان با اعضای شوراهای اسلامی منطقه نرماب دوسر

اعضای شورای اسلامی بالاده در حال گفت و گو با آقای دامادی

اعضای شورای اسلامی بالاده در تهیه نامه ای جهت دادن به مهندس دامادی

اعضای شورای اسلامی بالاده در تهیه نامه ای جهت دادن به مهندس دامادی

آقای هاشمی عضو شورای اسلامی بالاده در حال گفت و گو با آقای دامادی

 

نشست مسئولان با اعضای شوراهای اسلامی منطقه نرماب دوسر

…………………………………………………………………………………….

نقل از