چهره مردم بالاده / بخش هفتم – با انتشار شش مجموعه از عکس های چهره مردم بالاده، دوستان زیادی احساس مسئولیت کرده و عکس و مشخصات بالادهی ها را برای سایت سادوا ارسال کرده اند که صمیمانه از همه این عزیزان سپاسگزاریم و هم چنین نظرات گوناگونی نیز در تایید این اقدام سایت سادوا نوشته شده که قابل توجه و تقدیر است. اما چند نفری همواره ساز مخالف می زنند و عمدتاً معتقد هستند که سادوا در پی جهت گیری های قومی و قبیله ای بوده یا اینکه عکس فلانی را حذف و یا فلانی لیاقت قرار گرفتن در کنار عکس شهید را ندارد و یا در باره سابقه اخلاقی و رفتاری فلانی هم بنویسید!! و یا اینکه حق ندارید!! از فلان خاندان عکسی منتشر کنید و یا اینکه چرا عکس فلانی را منتشر نکرده اید، عکس آن یکی چرا سیاه و سفید هست و تبعیض قایل شدید و یا یکی دیگر از روی دلسوزی یا تهدید می گوید که  «نگذارید خواسته های خود را از طریق سایت های دیگر پیگیری کنیم » و … و بنای مخالفت و توهین و تهدید نسبت به مردم شریف بالاده و سایت سادوا را گذاشته اند. این چند خط را فقط برای آگاهی این دسته از یادداشت نویس ها نوشتیم. زیرا اینگونه یادداشت ها و درخواست های بی نام  یا با نام های جعلی، هرگز قابل انتشار و یا جواب و اجرا نبوده و مردم بزرگوار بالاده و فرهنگ شان را بسی بالاتر از این انتقادات نسنجیده می دانیم.

سایت سادوا از اینکه انتشار عکس پدران و مادران بالاده مورد توجه و استقبال فرزندان شان قرار گرفته، خوشحال است و از اینکه چرا بعضی از افراد ناراحت هستند، دلیلش بر ما پوشیده است. عکس هایی که منتشر کرده ایم همه بالادهی هستند و پدربزرگ ها و مادربزرگ ها و پدران و مادران ما که شاید تاکنون از وجودشان هم بیخبر بوده ایم و سایت سادوا وظیفه ندارد شخصیت و رفتار دیگران را نقد کند. هر کسی با انتشار این مجموعه از عکس ها مشکلی و یا انتقادی دارد، مرد و مردانه نام و مشخصات خود را بنویسد (مثل اکثریت خوانندگان فهیم سادوا) و یا خودش سایتی راه اندازی کرده و هر آنچه می خواهد در آن بنویسد و خود نیز جوابگوی قانون و پیامدهای حقوقی اش باشد.

سایت سادوا هر هفته فقط ۱۰ عکس منتشر می کند و به مرور تعداد بیشتری عکس را منتشر خواهد کرد و ممکن است عکس کسی که در این قسمت ها نیامده، در بخش های بعدی بیاید. انتشار این مجموعه از عکس ها، تا زمان برگزاری همایش « نکوداشت بزرگان بالاده » در تابستان ۱۳۹۲ که در بالاده برگزار خواهد شد،