مصاحبه با نامزدهای شورای اسلامی بالاده: ۷ – آقای قاسمعلی دهبندی/ در این دوره از انتخابات شوراهای اسلامی، ۱۱ نامزد برای عضویت در شورای اسلامی بالاده تایید صلاحیت شده اند که سایت سادوا با انجام مصاحبه ای یکسان، به معرفی نامزدها و دیدگاه های آنان در باره مشکلات بالاده و نحوه فعالیت شان پس از انتخاب شدن پرداخته است. جناب قاسمعلی دهبندی نیز به این مصاحبه پاسخ داده اند و انتظار داریم سایر نامزدها نیز هر چه زودتر نسبت به ارسال پاسخ ها اقدام نمایند تا مردم بالاده با توجه به دیدگاه های نامزدها به آنها رأی بدهند.

……………………………………………………………………….

نامزد ۷ : آقای قاسمعلی دهبندی    فرزند علی اصغر ( معروف به کِل علی اصغر ) و نوه کِل علی و سیدسکینه عمادی   نام مادر: مریم توبه فرزند شعبان    تولد ۱۳۴۵/۲/۱    محل سکونت: ساری    تحصیلات: لیسانس عمران   شغل: پیمانکار   شماره تماس ۰۹۱۱۳۵۴۴۷۰۴  (عکس از: عین اله آزموده/ پاییز ۱۳۸۷)

……………………………………………………………………………….

۱ . چه عوامل و انگیزه هایی باعث شد تا شما بعنوان یک بالادهی احساس مسئولیت کرده و برای عضویت در شورای اسلامی روستا ثبت نام کنید؟

پاسخ: بنده قلباً علاقمند به حل مشکلات عمرانی بالاده بوده و می توانم در حد توان خود و با همکاری سایر اعضای شورا بخشی از مشکلات بالاده را حل کنم.

۲ . چه ویژگی های مثبتی برای عضویت در شورای اسلامی بالاده دارید؟

پاسخ: مشکلات بالاده را از نزدیک لمس کردم و با داشتن راه حل های علمی و همچنین داشتن تجربه و توان اجرائی نامزد عضویت در شورای اسلامی بالاده شدم.

۳ . لطفاً سابقه مدیریتی خود در سازمان ها و نهادهای دیگر را بیان کنید.

پاسخ: در ارگانهای دولتی سابقه مدیریتی ندارم اما در شرکت های خصوصی به عنوان مسئول کارهای اجرایی و مدیر عامل مشغول فعالیت و تجربه دارم.

۴ . (فقط نامزد « خانم» پاسخ دهد) با توجه به اینکه شما اولین خانمی هستید که در برای عضویت در شورای اسلامی بالاده ثبت نام کرده، خود را برای این پست چگونه ارزیابی می کنید؟

پاسخ: —–

۵ . به نظر شما بهترین ترکیب اعضای شورای جدید بالاده برای کارایی بهتر کدامیک از گزینه